Lipiec 24 2021 11:54:31
Nawigacja
Rok Liturgiczny
Liturgia na dziś
Nowenna do MBNP

Spowiedź Święta

Komunia Duchowa

Relikwie Św. Urszuli Ledóchowskiej

Relikwie Św. Maksymiliana Kolbego

Bł. Carlo Acutis

Cantores Domini
Prasa Katolicka

• Przewodnik Katolicki

• Mały Przewodnik Katolicki

• Tygodnik Ola i Jaś

• Tygodnik Dominik

• Gość Niedzielny

• KNC-Króluj Nam Chryste

• KAi-Katolicka Agencja Inf.

Wyjazdy Pielgrzymki

Ostatnie artykuły
Caritas Tornister
Uroczystości Piotra ...
Odwołanie Dyspensy o...
Apel Episkopatu na W...
Wskazania Pasterskie...
Fundusz ochrony

Kącik Misyjny

Kapłani

Ksiądz Mirosław Nowak   Ksiądz mgr Waldemar Twardowski (1995-05-25)

   Ksiądz Waldemar Twardowski urodził się 6 października 1968 r. w Poznaniu.
   Będąc klerykiem Arcybiskupiego Seminarium Duchownego w Poznaniu,
   podjął studia magisterskie na Papieskim Wydziale Teologicznym.
   Tytuł magistra uzyskał w 1994 roku. W maju 1995 r. przyjął święcenia
   kapłańskie. Założyciel Katolickiego Ośrodka Wychowania i Terapii Uzależnień
   „Wierzenica” prowadzonego przez Caritas Archidiecezji Poznańskiej
   w Wierzenicy, certyfikowany specjalista terapii uzależnień.

 


 

Proboszcz Parafii MB Królowej Rodzin w Borówcu - od 1 Lipca 2017r.

kontakt:
e-mail  biuro@parafiaborowiec.pl
tel. 61-819-08-05

 

 


    Ksiądz mgr Henryk Gościniak ( świec. 1979-05-24)

    Ksiądz pracujący przy parafii od 27 sierpnia 2015r. do 10 grudnia 2017r.

 

 

 

 

 

 

 

POPRZEDNI PROBOSZCZOWIE


Ksiądz Mirosław NowakKsiądz mgr Mirosław Nowak (święc. 1985-05-23)

Ksiądz Mirosław Nowak pochodzi z Parafii pw. św. Bartłomieja
Apostoła w Starym Bojanowie,  ur. 09.05.1960 r. w Starym Bojanowie.
W latach 1980 – 1985 studiuje w Poznaniu. Święcenia kapłańskie
otrzymał 23.05.1985 r. rąk Ks. Arcybiskupa Jerzego Stroby.
Wikariusz w Krotoszynie, Kórniku, Poznaniu oraz Chodzieży.
Od 01.10.1999 do 30.06.2015 ks. Mirosław proboszczem
w Parafii pw. św. Marcina w Łaszczynie. 
W Parafii Matki Bożej Królowej Rodzin
proboszczem od 1 lipca 2015r. do 30 czerwca 2017r.

 

Proboszcz Parafii MB Królowej Rodzin w Borówcu - od 1 Lipca 2015r. do 30 czerwca 2017r.




Ks.Grzegorz Gałkowski     Ksiądz mgr Grzegorz Gałkowski (święc. 1995-05-25)

     1 lipca 2003r. Ks. Arcybiskup Metropolita Poznański
     powierza
Ks. Grzegorzowi Gałowskiemu misję organizacji
     parafii oraz budowy kościoła w miejscowości Borówiec
.
    
Parafia oficjalnie powstaje w 2006r. W Parafii Matki Bozej Królowej Rodzin
     proboszczem od 1 lipca 2003r. do 30 czerwca 2015r.
     Obecnie Dziekan Dekanatu Lwóweckiego.

 

 

 

Proboszcz Parafii MB Królowej Rodzin w Borówcu - od 1 Lipca 2003 do 30 czerwca 2015



 

 

Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Katecheza Dorosłych

Transmisja na żywo
Parafia na Facebooku

Ostatnie Obrazy
Konkurs ON-LINE

W najbliższym czasie

Parafialna Rodzina

Koronka do Miłosierdzia
Przeczytaj

• I Komunia Św.

• Wczesna I Komunia Św.

• Szafarze Komunii Św.

• Chrzest Święty

• Bierzmowanie

• Schola dziecięca

• Caritas Parafialne

• Rada Duszpasterska

• Rada Ekonomiczna

• Modlitwa po Mszy Św.

• Ministranci

• Żywy Różaniec

I Komunia Św.
Bierzmowanie
Caritas Parafialny
Punkt konsultacyjny

Pomoc Psychologiczna

Grupa Wielbienia
Zgraja Matki Bożej

Zbiórka nakrętek